1. Dzisiaj w Kościele radujemy się uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się wspólnie o światło i moc Ducha Świętego dla nas wszystkich – zwłaszcza dla młodzieży, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania.
  2. Jutro – drugi dzień Zielonych Świątek – święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msze Święte o godzinie 8.00 i 18.00. Maryja trwała jednomyślnie na modlitwie z Apostołami, na których zstąpił Duch Święty. Uciekając się pod Jej obronę, starajmy się być podobni do Apostołów, którzy z mocą i mądrością zaczęli głosić Ewangelię.
  3. Przed nami ostatnie dni nabożeństw majowych. Weźmy w nich udział i przedstawiajmy Maryi wszystkie nasze ważne sprawy.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek – szczególna okazja do pojednania się z Bogiem. Okazja do spowiedzi świętej pierwszopiątkowej w naszym kościele w środę od godz. 16.30 i w I piątek. W pierwszy piątek od godz. 8.00 udam się do chorych, a po południu o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. W tym miesiącu proszę o adoracje Róże Różańcowe z Zawierzbia.
  5. W pierwszą sobotę o godz. 17.30 różaniec i Msza święta – dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. W piątek będziemy obchodzić „Dzień Dziecka”. Z tej okazji wszystkim dzieciom życzę samych radości w ich życiu.
  7. W piątek rozpoczyna się czerwiec – miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Nabożeństwa czerwcowe po każdej mszy świętej.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  9. Z inicjatywy metropolity warszawskiego pierwsza niedziela czerwca jest obchodzona jako Dzień Dziękczynienia. Chcemy przez to uczyć się postawy wdzięczności dla Opatrzności Bożej za troskliwą opiekę nad nami. Przy tej okazji możemy wesprzeć budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie składając ofiarę do puszek pod kościołem.
  10. Bóg zapłać za złożone ofiary składane po wioskach i wszystkim, którzy je zbierali.
  11. Bóg zapłać Marcinowi Kołodziejowi za ofiarę na potrzeby parafii, a Panu Mirosławowi Obartuch za pracę.
  12. W poniedziałek po majówce będzie można odebrać płyty z I komunii świętej.
  13. W czwartek po majówce spotkanie DSM.
  14. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” jest film „Ja jestem”, który rzuca na kolana – przed Najświętszym Sakramentem, sylwetka Cataliny Rivas, opowiadającej w filmie o cudzie dokonującym się podczas Eucharystii. W „Małym Gościu Niedzielnym” znajdziemy historie osób, które skorzystały z darów Ducha Świętego.