1. Pamiętajmy z dzisiejszej Ewangelii, że w każdym grzechu, zwłaszcza w grzechu nienawiści, obok ludzkiej złości działa także szatan, ojciec wszelkiego kłamstwa i gniewu. A zatem czuwajmy, byśmy nie ulegli jego pokusom.
  2. Codziennie do czwartku Msza Święta w połączeniu z czerwcowym nabożeństwem i procesją eucharystyczną wokół kościoła o godz. 17.00. Nasz gorliwy udział w liturgii oktawy jest wyrazem wiary i autentycznego przylgnięcia do Jezusa.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała o godz. 17.00. poświęcenie ziół, wianków kwiatów i bł. dzieci.
  4. W najbliższy piątek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją o godz.17.00. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.
  5. Najbliższa sobota będzie poświęcona Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Uczcijmy Tę, która jest wzorem miłości do Boga i ludzi.
  6. Spotkanie DSM w piątek po Mszy św. obowiązkowe.
  7. W przyszła niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy przeżywać Jubileusz 25 – lecie święceń kapłańskich naszego rodaka ks. Zbigniewa Kowala.
  8. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do głębokiego przeżycia Bożego Ciała. Wszystkim przygotowującym ołtarze, panom strażakom, młodzieży niosącej feretrony, dzieciom, panom organiście i kościelnemu. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do feretronów i figury św. Anny.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in. o wypędzaniu demonów i jednaniu ludzi w Rwandzie poprzez miłosierdzie Boże, wspomnienia związane z 25 rocznicą pielgrzymki Jana Pawła II i beatyfikacji Karoliny Kózkówny.
  10. Bóg zapłać Jadwidze i Elżbiecie Dymon za ofiarę na kościół.
  11. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności:
    + Zygmunt Dzięciołowski z Gręboszowa pogrzeb we wtorek o godz. 14.00. Polećmy go miłosierdziu Bożemu....