1. Przeżywamy dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej Jubileusz Kapłański 25 – lecie święceń księdza Zbigniewa Kowala. Otoczmy go naszą modlitwą prosząc o potrzebne łaski do dalszej służby.
  2. Trwa czerwiec – miesiąc, w którym czcimy Najświętsze Serce Jezusowe. Weźmy udział w nabożeństwie czerwcowym lub też osobiście odmawiajmy litanię do Serca Pana Jezusa.
  3. W środę od godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Przed Mszą św. o godz. 17.30 różaniec.
  4. W przyszłą niedzielę, 24 czerwca, obchodzić będziemy uroczystość narodzenia świętego Jana Chrzciciela. Jest on jedynym świętym oprócz Matki Bożej, którego narodzenie wspomina się w liturgii Kościoła. Wynika to z jego ogromnego znaczenia jako poprzednika Mesjasza.
  5. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Apostolstwa chorych”, „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in. wielki kompozytor Wojciech Kilar mówi o łasce wiary, o wielkiej miłości do żony oraz o wdzięczności Bogu za życie, syn opowiada o swojej świętej mamie, kanonizowanej w roku 2004 Joannie Beretcie – Molli.
  7. Bóg zapłać Bogusławie i Wiesławowi Sobota z USA za ofiarę na kościół.