1. Zbawiciel powiedział dziś do zmarłej: „Dziewczynko, mówię ci, wstań!” I dziewczyna odzyskała życie. To znaczy, że mamy wierzyć Chrystusowi, który przeszedł przez śmierć i powstał z martwych. To znaczy, że my też – może nie tak zaraz – po śmierci zmartwychwstaniemy. Nie bójmy się śmierci, gdyż jest ona początkiem nowego życia.
  2. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00. Przyjdźmy, aby modlić się za nasze rodziny.
  3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca lipca. Spowiedź św. będzie w środę oraz w I piątek od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.30. W I piątek od godz. 8.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Mszy św. W tym miesiącu proszę o adoracje Róże Różańcowe z Kars.
  4. W I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
  5. W I sobotę o godz. 17.30 Różaniec św., i Msza św. wieczorna– dzień poświęcony Niepokalanemu Sercu Maryi.
  6. Zachęcam do czytania „ Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in. o pierwszym na świecie legalnie zbudowanym kościele – Bazylice św. Jana na Lateranie w wakacyjnym cyklu „Europa katedr”, dlaczego polityka prorodzinna w Polsce jak dotąd ponosi fiasko?
  7. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii Józefie i Józefowi Sobota z Biskupic, Zofii i Sławomirowi Żmuda z USA.