1. W Chrystus wzywa nas do nawrócenia, czyli oddania tego, co „cesarskie cesarzowi, co Boskie Bogu”. Mimo czasu wolnego nie lekceważmy tego wezwania ani nie odkładajmy go na później.
  2. W imieniu pielgrzymów i swoim pragnę podziękować wam drodzy parafianie za piękne przyjęcie i za gościnę. Bóg zapłać paniom z Ujścia Jezuickiego, ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola za przygotowanie posiłków. Dziękuję za złożone dary żywnościowe na rzecz pielgrzymów. Jak co roku pielgrzymi wychodzą od nas bardzo zadowoleni i najedzeni. Bóg zapłać.
  3. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do modlitwy przed naszym odpustem parafialnym. Po Nowennie spotkanie DSM, ministrantów i lektorów obowiązkowe.
  4. W piątek od godz. 16.30 spowiedź przed odpustem. Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty, będzie 4 księży, aby jak najlepiej przeżyć nasz wielki odpust parafialny. Po Mszy św. odbędzie się błogosławieństwo samochodów i innych pojazdów, podczas którego będziemy prosić o bezpieczeństwo dla wszystkich ich użytkowników.
  5. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. na cmentarzu przy grobie ks. Halaka i procesja różańcowa po cmentarzu. Przygotujmy nasz cmentarz, aby wyglądał jak najpiękniej. Od wtorku do czwartku będzie przyczepa na cmentarzu do której będziemy mogli wrzucać śmieci. Proszę wyrzucać plastiki i szkło do kontenera.
  6. Suma odpustowa w przyszłą niedziele o godz. 11.00. Przewodniczył jej będzie i kazanie wygłosi ks. Tadeusz Wiszniewski proboszcz z Tarnów – Klikowa. Zaproście Wasze rodziny, abyśmy wspólnie oddali cześć św. Annie. Proszę, aby dzieci I komunijne przyszły w strojach komunijnych do sypania kwiatów, chłopcy do dzwonienia, dzieci i młodzież do niesienia feretronów tak jak w czasie rezurekcji, wszystkich strażaków z każdej wioski.
  7. Proszę we czwartek od godz. 8.00 o posprzątanie kościoła na odpust mieszkańców Biskupic od P. Kaczówka do końca Biskupic.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie: „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m.in. czy nienoszenie koloratki i ściąganie z Internetu to grzech? – o starych grzechach na nowo, jak Matka Teresa z Kalkuty troszczy się o nas.
  9. W przyszłą niedzielę w odpust parafialny składka na potrzeby parafii.
  10. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii Zofii i Romanowi Śliwa z USA, Józefie i Janowi Woźniak, Stanisławie Muszalskiej z USA.