1. Przeżywamy dziś uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – Pani Jasnogórskiej, której cudowny wizerunek czcimy od ponad sześciu wieków.
  2. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00. Szczególnie proszę, dzieci i młodzież gimnazjalną do wspólnej modlitwy o uproszenie potrzebnych łask w nowym roku szkolnym i katechetycznym.
  3. Dobiegają końca wakacje. Pomyślmy o dobrym przygotowaniu dzieci i młodzieży do nowego roku szkolnego i katechetycznego przez spotkanie z przebaczającym Panem w sakramencie pojednania. Okazja do spowiedzi dla dzieci szkolnych w piątek i w sobotę pół godziny przed Mszą św.
  4. W sobotę, 1 września, przypada kolejna rocznica wybuchu II wojny światowej, która przyniosła potężne niszczycielskie żniwo. Wspomnijmy tego dnia o wszystkich jej bohaterach i ofiarach. Módlmy się także o pokój na świecie, a szczególnie o zakończenie walk we wszystkich wojennych ogniskach.
  5. W I sobotę różaniec o godz. 17.30 i Msza św.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.