1. Czy i do nas odnosiły się pełne żalu słowa Chrystusa: „Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie”? Oby nasze serca nie były daleko od Pana, bo to byłoby gorsze niż śmierć.
  2. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  3. Jutro, 3 września, rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. O godzinie 8.00 zapraszamy do kościoła dzieci i młodzież, rodziców i grono pedagogiczne na Mszę Świętą, w czasie której modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże w nowym roku.
  4. W środę o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej.
    Módlmy się o pokój na świecie, a szczególnie o zakończenie walk we wszystkich wojennych ogniskach.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – dzień, w którym adorujemy Najświętszy Sakrament i modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne msza św. o godz. 18.00.
  6. W pierwszy piątek miesiąca przyjmujemy Komunię Świętą wynagradzającą za grzechy nasze i innych ludzi; W I piątek Msza św. rano i po południu o godz. 18.00. Możliwość spowiedzi w środę, czwartek i piątek od godz. 17.00. W pierwszy piątek od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym miesiącu proszę o adorację mieszkańców Gręboszowa.
  7. W pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Piątek o godz. 24.00 Msza św. w Odporyszowie. Zachęcam do udziału w tej Mszy św.
  8. W sobotę, 8 września będziemy obchodzili święto Narodzenia  Najświętszej Maryi Panny. Uczcijmy urodziny naszej Matki modlitwą  i uczestnictwem we Mszy Świętej o godzinie 8.00 i 18.00.
    Po każdej Mszy św. poświęcenie ziarna siewnego.