1. „Za kogo Mnie uważacie?” Takie pytanie postawił Chrystus Apostołom, a dzisiaj nam. Ostatecznym sensem życia? Tęsknotą i nadzieją? Wielkim Obecnym? Nieustannym wezwaniem? Troską Ostateczną? Miłością, która więcej oznacza niż to słowo? No właśnie... Kim On dla mnie jest?
  2. Kościół rozpoczyna dziś kwartalne dni modlitw. Na początku roku szkolnego i katechetycznego poleca w tej modlitwie młodzież, dzieci i wychowawców. W osobistej modlitwie włączmy się do tego ważnego wołania Kościoła.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i PAT.
  4. W środę o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam wszystkich czcicieli MB Gręboszowskiej.
  5. W piątek o godz. 16.00 spotkanie dziewczynek śpiewających psalm międzylekcyjny z Panem organistą, o godz. 17.00 spotkanie DSM, a po Mszy św. spotkanie ministrantów, lektorów i wszystkich chłopców, którzy chcą służyć.
  6. Składka w przyszłą niedzielę na potrzeby kościoła.
  7. Bóg zapłać Iwonie i Januszowi Olszowy za ofiarę na potrzeby kościoła.
  8. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”, w którym przeczytamy m.in. Liban w przeddzień wizyty Papieża widziany oczami dziennikarzy „Gościa”; o św. Charbelu – mało znanym w Polsce libańskim pustelniku, słynącym z wielu cudów; o wychowaniu, które stało się czymś podejrzanym. Coraz bardziej traktowane jest jako zagrożenie wolności człowieka. Jest też „Żyjmy Ewangelią”.
  9. Z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Janina Łata pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu...