1. Kto z nas jest większy, kto ważniejszy? A co powiedział Chrystus: „Jeśli kto chce być pierwszym, niech będzie ostatnim ze wszystkich i sługą wszystkich”. To jedna z tych ważnych odpowiedzi, którą daje się życiem, codziennymi wyborami.
  2. W środę nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich czcicieli Matki Bożej do licznego udziału. W tę środę zapraszam szczególnie wszystkich studentów naszej parafii na wspólną modlitwę do MB przed rozpoczęciem studiów.
  3. Spotkanie dziewczynek śpiewające psalmy w piątek o godz. 16.00, DSM oraz te, które chcą jeszcze należeć do Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 17.00, a ministrantów i lektorów w piątek po Mszy św. wieczornej.
  4. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Będziemy mogli przeczytać  o rosyjskich filmach, które w przeciwieństwie do większości filmów zachodnich pytają o nieśmiertelną duszę i Boga; dlaczego 25-letni mężczyźni są niedojrzałymi chłopcami i nie potrafią podjąć decyzji na całe życie?
    W „Małym Gościu Niedzielnym” znajdziemy historie osób, które w trudnym momencie życia nie opuściły Jezusa; o najdłuższym rachunku telefonicznym świata za SMS-y z nieba.
  5. Wydział Duszpasterstwa Trzeźwości i Uzależnień przy Kurii Diecezjalnej     w Tarnowie wraz z Diecezjalnym Apostolatem zaprasza do Szczepanowa      na doroczną pielgrzymkę w intencji trzeźwości w dniu 30 września 2012 r.
  6. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na potrzeby parafii oraz Franciszkowi Ciężadło z USA, jednej rodzinie z USA, i wszystkim ofiarodawcom.