1. „Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu by było lepiej uwiązać kamień młyński u szyi i wrzucić go w morze”. Te słowa Chrystusa, potraktujmy jako ostrzeżenie, gdy przyjdzie na nas pokusa sprowadzenia kogoś na bezdroża.
  2. Rozpoczynamy od jutra miesiąc modlitwy różańcowej. Odmawiajmy różaniec indywidualnie i w rodzinach. W naszym kościele nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszam wszystkich czcicieli MB Różańcowej, szczególnie dzieci i młodzież.
  3. W poniedziałek na nabożeństwo różańcowe zapraszam dzieci kl. II z rodzicami.
  4. W środę różaniec poprowadzi młodzież I klasy gimnazjum, a po nabożeństwie różańcowym spotkanie z młodzieżą i ich rodzicami.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź będzie według następującego porządku:
    - w środę od godz. 15.30 dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjum,
    - w piątek po południu o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w tym miesiącu proszę mieszkańców Lubiczka. Zachęcam do skorzystania ze spowiedzi.
  6. W I piątek od godz. 8.00 udam się z posługą sakramentalną do chorych.
  7. W I sobotę o godz. 17.00 obowiązkowe spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  9. W „Gościu Niedzielnym” dzisiaj przeczytamy m.in.: jak dziś bronić wiary, pierwszego miliona nie ukradłem, tragedia w Pucku – kto winien? Są też kartki na wypominki w „Gościu Niedzielnym”. Pod kościołem można nabyć kalendarz rolników cena 19 zł.