1. Kościół obchodzi dziś Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. W ten sposób chcemy przypomnieć sobie polecenie Jezusa wstępującego do Nieba, by nieść Ewangelię wszystkim ludziom. To polecenie zobowiązuje każdego z nas. Bóg zapłać za dzisiejszą ofiarę na misje.
  2. Dobiega końca miesiąc modlitwy różańcowej. Poczujmy się wewnętrznie zobowiązani do wzięcia udziału w nabożeństwie październikowym, podczas którego rozważamy tajemnice różańca świętego. Zachęcam do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.00. Zapraszam starszych, młodzież i dzieci.
  3. W piątek o godz. 16.00 próba śpiewu dla dziewczynek śpiewających psalmy.
  4. Bóg zapłać wszystkim ofiarującym dary na Seminarium Duchowne w Tarnowie i wszystkim zbierającym. To wielki wasz dar serca i wielka pomoc. Bardzo wszystkim z serca dziękuję.
  5. Wypominki listopadowe i roczne za zmarłych przyjmuję w kancelarii parafialnej i zakrystii po każdej Mszy św.
  6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.
  7. Przypominam o zachowanie porządku przy sprzątaniu cmentarza. Bardzo też proszę nie parkować rowerów w kapliczkach wokół kościoła są pomalowane i proszę ich nie brudzić. Rowery można zostawić obok kapliczek.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego”, w którym możemy przeczytać m. in. kolejna młodość Róż Żywego Różańca – w Polsce setki tysięcy wiernych należy do kółek różańcowych; „Pan Bóg tak chciał” – Marianna Popiełuszko, mama błogosławionego księdza Jerzego, opowiada o swoim synu; – komórki macierzyste bez zabijania nienarodzonych – na czym polegają badania nagrodzone tegorocznym Noblem medycznym? W „Małym Gościu Niedzielnym” w. in.- płyta DVD z filmem „Oskar i pani Róża” – piękna i wzruszająca opowieść dla dzieci i dorosłych. Cena „Małego Gościa” – 7 zł. Warto zaglądnąć do środka.