1. Chwaląc ubogą wdowę, Jezus powiedział nam, że dzielić się trzeba zawsze tym, co się ma, gdy inny człowiek jest w potrzebie lub gdy cel jest ważny. Pamiętajmy o tym – zwłaszcza w kontekście tego, że niedziela dzisiejsza jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  2. Dziś, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy za Polskę niepodległą polegli, ale też i o tych, którzy w trudzie budowali i budują jej niepodległy byt. W tym roku przypada 81 rocznica śmierci ks. Piotra Halaka, 66 rocznica śmierci majora Henryka Sucharskiego i 66 rocznica śmierci Stefanii Łąckiej.
  3. W środę o godz. 16.30 różaniec, który poprowadzi młodzież II klasy gimnazjum na miesięcznej katechezie i o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy.
  4. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła: Józefie i Januszowi Woźniak.
  5. Zachęcam do zakupienia i czytania : „Gościa Niedzielnego” możemy w nim przeczytać m. in. o Hilaire Bellocu – jednym z największych obrońców Kościoła Katolickiego w dziejach Europy; nowenna jest jak szturm Jerycha – o łaskach związanych z dziewięciodniową modlitwą; znany polski muzyk pyta o miejsce Jezusa w swoim życiu.
  6. Lista Kandydatów do Rady Parafialnej:
    • z Biskupic: Kaczówka Mariusz, Potoczny Józef,
    • z Gręboszowa: Bugajski Ryszard, Kuta Sabina, Muszalski Waldemar, Niemczura Stanisław,
    • z Kars: Kowal Janusz,
    • z Lubiczka: Grabiec Edward, Misiaszek Bernadeta, Pyrczak Stanisław,
    • z Okręgu : Kochanek Krzysztof,
    • z Woli Gręboszowskiej: Gruchała Zbigniew, Koziara Andrzej, Łoboda Małgorzata, Piwowarczyk Dorota,
    • z Ujścia Jezuickiego: Deszcz Władysław, Kowal Ewa,
    • z Zawierzbia: Sobota Jakub,
  7. Z naszej wspólnoty odszedł do wieczności: + Łukasz Węgiel    z Woli Gręboszowskiej, Polećmy go miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie...