1. Uświadomienie sobie dziś w słowie Pańskim faktu przemijania niech zmieni naszą perspektywę i nauczy dalekowzroczności sięgającej aż w wieczność.
  2. Niedzielę dzisiejszą przeżywamy, jako Dzień modlitw za Polonię Zagraniczną. Pamiętajmy o tej ważnej intencji.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej.
  4. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy.
  5. Zachęcam do zakupienia i czytania : „Gościa Niedzielnego", możemy w nim przeczytać o tym, że historia nauki uczy nas pokory wobec rzeczywistości, mimo prześladowań co roku 6 milionów wyznawców islamu nawraca się na chrześcijaństwo. W „Małym Gościu Niedzielnym" m.in. adwentowy lampion do samodzielnego złożenia, a także jak wygląda wiara najmłodszych w najdalszych zakątkach świata.
  6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.
  7. Dziś pod kościołem wrzucamy głosy na kandydatów do nowej Rady Parafialnej.
  8. Bardzo proszę o pozbieranie chryzantem i zbędnych zniczy z mogił swoich bliskich.
  9. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych i zapraszam do wspólnej modlitwy do kościoła.
Szczęść Boże Wam na cały tydzień !