1. „Nie możecie służyć Bogu i mamonie” – przestrzega nas dzisiaj Pan Jezus. Ta Chrystusowa przestroga każe nam zadać pytanie o nasz system wartości, o priorytety w naszym życiu.
  2. W środę o godz. 17.30 różaniec, który poprowadzi I klasa gimnazjum, Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Następnie spotkanie młodzieży I klasy gimnazjum i rodziców.
  3. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
  4. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m.in. jak życia dzieci nienarodzonych bronią w Czechach, o sytuacji Polaków w Anglii. Jest też Kalendarz Rolniczy.
  5. W przyszła niedzielęw diecezji tarnowskiej będzie zbiórka do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.
  6. Wydział Duszpasterstwa Trzeźwości i Uzależnień przy Kurii Diecezjalnej w Tarnowie wraz z Diecezjalnym Apostolatem zaprasza do Szczepanowa na doroczną pielgrzymkę w intencji trzeźwości w przyszłą niedzielę.
  7. Bóg zapłać za ofiary na elewację kościoła:
    z Biskupic – Zenobia, Mieczysław Sobota,
    z Lubiczka – Marzena, Tomasz Nowak,