1. Dziś przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który w naszej Ojczyźnie rozpoczyna Tydzień Misyjny. Podczas różańcowych nabożeństw w tym tygodniu będziemy omadlać dzieło misyjne Kościoła. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczymy na materialną pomoc misjom i misjonarzom.
  2. Zapraszam do modlitwy różańcowej codziennie w naszym kościele o godz. 16.30.
  3. We wtorek w naszej diecezji wspomnienie św. Jana Pawła II.
  4. W środę różaniec poprowadzi Akcja Katolicka naszej parafii.
  5. Zachęcam do czytania „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m. in. co się wydarzyło na Jasnej Górze w czasie Wielkiej Pokuty ? Jest też nowy „Mały Gość Niedzielny” .
  6. Bardzo proszę o zadbanie o porządek na cmentarzu. Będzie wystawiona przyczepa i do niej proszę wrzucać wszystkie śmieci.
  7. W przyszłą niedzielę – ostatnią października – rocznica poświęcenia własnego kościoła. Składka na potrzeby parafii.