1. Dzisiajrozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców oraz Tydzień Wychowania.
  2. W środę o godz. 17.30 różaniec, później Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej.
  3. W nadchodzący czwartek, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Krzyż jest naszym chrześcijańskim godłem – znakiem męki i śmierci naszego Odkupiciela. Jednak po nim nadeszło zmartwychwstanie i wniebowstąpienie. Krzyż jest więc także znakiem naszej nadziei.
  4. W piątek, 15 września Kościół w kalendarzu liturgicznym wspomina Matkę Bożą Bolesną.
  5. W przyszłą niedzielę, 17 września, w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku, w modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie.
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  7. W Gościu Niedzielnym przeczytamy m. in. co powiedziała Maryja w czasie jedynych uznanych objawień w Polsce?
  8. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii: Monice i Pawłowi Koziara z USA, Jolancie i Piotrowi Moryl z USA.
  9. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana:
    + Zdzisław Dąbroś l.83 z Woli Gręboszowskiej
    Polećmy go miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie ...