1. Serdecznie Wam dziękuję drodzy parafianie za przystąpienie tak licznie wczoraj do spowiedzi św. W tym tygodniu spowiedź po południu w poniedziałek w Żelichowie, we wtorek w Borusowej, w środę w Siedliszowicach, w czwartek cały dzień w Otfinowie.
  2. Zapraszam w tym ostatnim tygodniu Adwentu do licznego udziału w Roratach. Cieszę się, że coraz więcej ojców uczęszcza na Roraty.
  3. Świece wigilijne, z których ofiara przeznaczona jest na pomoc będącym w potrzebie można nabywać po każdej Mszy św.
  4. W poniedziałek od godz. 8.00 udam się z posługą sakramentalną przed świętami do chorych.
  5. W czwartek po roratach proszę młodzież z Ujścia Jezuickiego do ubrania choinek w kościele.
  6. W piątek na godz. 9.00 proszę mieszkańców Gręboszowa od Ujścia Jezuickiego od P. Szabla do P. Henryka Gały o posprzątanie kościoła na święta.
  7. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby parafii.
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” o Indianinie Czarnym Łosiu, który może zostać błogosławionym, o fenomenie polskich rorat. Jest też „Mały Gość” dla dzieci.