Aktualności z 2018 r.

25 marca 2018 w Niedzielę Palmową odbył się konkurs w parafii na największą i najpiękniejszą palmę. Konkurs odbył się po Mszy św. na zakończenie rekolekcji, które prowadził ks. Kazimierz Trybuła. Msza św. i konkurs zgromadził dużo dzieci z rodzicami. Rodzice i dzieci wykazali się wielkim talentem w przygotowaniu palm.
Pierwsze miejsce w konkursie zajęli: Piotr i Szymon Nowak,
Drugie: Patrycja i Kamil Grabiec,
Trzecie: Maria, Andrzej, Bartłomiej Garbarz, Basia i Antoni Adamczyk

27 stycznia 2018 r. w Gręboszowie w sali GOK-u odbył się dekanalny opłatek Akcji Katolickiej. Wszystkich zebranych przywitał na wstępie prezes Akcji Katolickiej naszej parafii pan Tadeusz Adamczyk. Później swój program bożonarodzeniowy przedstawiły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. maj Henryka Sucharskiego w Gręboszowie. Następnie Dekanalny Duszpasterz Akcji Katolickiej ks. proboszcz mgr Jan Król z Żelichowa poprowadził modlitwę, złożył wszystkim piękne życzenia i wszyscy nawzajem składali sobie życzenia. Całość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem i wspólnym kolędowaniem.