img 4892Dnia 23 sierpnia 2015r. odbył się Piknik organizowany przez Stowarzyszenie Parafii Gręboszów w Chicago. Piknik rozpoczął się o godz. 11.00 Mszą Św. odpustową celebrowaną ku czci MB Wniebowziętej, patronki naszej parafii. Licznie zgromadzeni nasi rodacy ze wzruszeniem przeżyli tą uroczystość, wpatrując się w Patronkę naszej parafii w kopi jej cudownego obrazu przywiezionego z Polski. Widać było na twarzach naszych rodaków wielkie przeżycie tej uroczystości. Zawsze jest to wspomnienie tego co najpiękniejsze mają w swych sercach i co zabrali ze sobą z domów rodzinnych.
Po Mszy Św. wszyscy uczestniczyli w pikniku dobrze się bawiąc i zjadając pyszne posiłki. Wielu przyjechało z bardzo daleka, aby móc spotkać się, porozmawiać ze swoimi rodakami i ks. Proboszczem.

 

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­