1. Przeżywamy okres Wielkiego Postu – czas rozważania Męki Pana Jezusa. Niech czynny udział w nabożeństwach wielkopostnych pomoże nam dobrze przygotować się na Święta Wielkanocne.
  2. Przypominam, że w naszym kościele są odprawiane następujące nabożeństwa wielkopostne:
    1. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30,
    2. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00.
    3. Koronka do Miłosierdzia Bożego jest śpiewana 15 minut przed Drogą Krzyżową i Gorzkimi Żalami.
  3. Dzisiaj przeżywamy dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Z tej racji zbiórka do puszek na Ogólnopolski Fundusz Misyjny Ad Gentes.
  4. W środę o godz. 16.30 różaniec, który poprowadzi Akcja Katolicka naszej parafii, Msza św. i nowenna do Matki Bożej gręboszowskiej. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca marca. Spowiedź w środę od godz. 15.30. W I czwartek Msza św. o godz. 17.00, wystawienie Najświętszego Sakramentu i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
  6. W I piątek o godz. 8.00 udam się do chorych z posługą sakramentalną.
  7. W pierwszy piątek spowiedź od godz. 15.30 do Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  8. W pierwszy piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O adoracje proszę mieszkańców Ujścia Jezuickiego.
  9. W I sobotę o godz. 15.30 różaniec i o godz. 16.00 Msza św.
  10. Zmiana tajemnic Róż Żywego Różańca w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00.
  11. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego w którym przeczytamy o samotności, która poważnie zagraża Europie, o Ojcu Pio i jego najlepszej broni, jak mieszkańcy rodzinnej miejscowości Kamila Stocha przeżywali zdobycie przez niego złotego medalu. W Małym Gościu znajdziemy obrazek ze świętym ojcem Pio oraz jego radami jak dobrze się spowiadać.
  12.  Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie, prąd, ubezpieczenie kościoła:
    z Bieniaszowic – Czujowie,
    z Gręboszowa – Zbigniew i Bernadeta Błachaniec, Stefania Adamczyk, Bernadeta Łoboda, Jan Sucharski, Janina Magiera,
    z Lubiczka – Stanisław Misiaszek,
    z Kars – Maria Trela,
    z Okręgu – Jadwiga i Marcin Surowiec, Partykowie, Maria Motyka,
    z Ujścia Jezuickiego – Kazimierz Szumilas, Kamila i Eugeniusz Grabiec,
    z Woli Gręboszowskiej – Anna i Władysław Muszalscy, Teresa i Jan Dąbroś, Marian Gaweł,
    z Woli Żelichowskiej – Agnieszka Wolańska, Janusz Woźniak,
  13. Z naszej parafii odeszła do wieczności:
    + Stanisława Sierak l.93 z Gręboszowa
    Plećmy ją miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie...