1. Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w Kościele jako Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Rozpoczyna się też Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele. Ciągle musimy prosić Jezusa Chrystusa – Dobrego Pasterza, aby nigdy nie zabrakło nowych pracowników w Bożej Winnicy.
  2. Wczoraj w Tarnowie rozpoczęliśmy uroczyście V Synod Diecezji Tarnowskiej.
  3. W poniedziałek, 23 kwietnia, będziemy obchodzić uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.
  4. W środę 25 kwietnia, celebrujemy święto Marka Ewangelisty. O godz. 17.30 różaniec, a o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Będziemy się modlić o błogosławieństwo dla pracujących na roli, o pomyślne zbiory i o to, aby nikomu na świecie nie brakowało chleba.
  5. W piątek o godz. 16.30 próba przed I komunią św. Obecność obowiązkowa.
  6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
  7. Bóg zapłać Bronisławie Majka za ofiarę na potrzeby parafii.
  8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: "Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy, czy Duch Święty może zmieniać Tradycję w Kościele, czego nie wiemy o zbrodni Katyńskiej? W nowym „Mały Gościu Niedzielnym” jest szablon na laurkę dla mamy. Zachęcam do czytania.
  9. Jest już gotowa i oddana do użytku parafian łazienka z ubikacją. Można korzystać w razie potrzeby. Mieści się ona pod schodami przy wejściu głównym na plebanię.