1. Codziennie nabożeństwo majowe o godz. 18.00 na które wszystkich gorąco zapraszam, a w niedzielę godz. 15.00.
  2. Dzisiaj o godz. 14.00 w Woli Żelichowskiej rozpocznie się Gminne Święto Strażaków.
  3. Od jutrzejszego poniedziałku, 7 maja, przez trzy kolejne dni będziemy modlić się o dobre urodzaje i za kraje głodujące. Będziemy prosić Pana Boga o obfite plony i błogosławieństwo dla ciężkiej pracy na roli, o sprawiedliwy podział dóbr i chleb dla głodujących w naszym kraju i na całym świecie.
  4. W piątek rozpoczęcie nowenny do Ducha Świętego.
  5. W przyszłą niedzielę przezywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  6. Bóg zapłać rodzicom dzieci I komunijnych za dary dla kościoła.
  7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: "Gościa Niedzielnego", w którym przeczytamy: Alfie jeden z nas, znani i lubiani o Pierwszej Komunii św., tajemnice sanktuarium na Jasnej Górze. Jest też nowy „Promyczek Dobra” z ciekawym upominkiem.
  8. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku proszę o przygotowanie ołtarzy: I przy straży mieszkańców Kars (Gręboszowa), II przy Gminie mieszkańców Okręgu (Lubiczka), III przy aptece mieszkańców Woli Gręboszowskiej (Ujścia Jezuickiego), IV przy przedszkolu mieszkańców Zawierzbia (Biskupic).
  9.  Bóg zapłać Julii Kaczówka i P. Cabaj za ofiarę na kościół.