1. Dziś przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W Kościele jest obchodzona już od V wieku. Chrystus Pan, zanim opuścił ziemię, powiedział do Apostołów: „A Ja, gdy zostanę nad ziemię wywyższony, przyciągnę wszystkich do siebie” (J 12,32).
  2. Codziennie nabożeństwo majowe o godz. 18.00 na które wszystkich gorąco zapraszam, a w niedzielę o godz. 15.00.
  3. Od jutrzejszego poniedziałku modlitewnie oczekujemy na zesłanie Ducha Świętego w dzień Zielonych Świątek. Licznie włączmy się we wspólnotową nowennę do Ducha Świętego, wiedząc, jak bardzo jest nam potrzebne Jego światło i pociecha.
  4. Jutro o godz. 17.30 spotkanie chłopców, którzy chcą zostać ministrantami.
  5. We wtorek będziemy w naszej parafii obchodzić rocznicę urodzin św. Jana Pawła II gorąco was wszystkich zapraszam na godz. 18.00 na program słowno muzyczny przygotowany przez dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Gręboszowie poświęcony Ojcu św.
  6.  W przyszłą niedzielę, 20 czerwca, przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, tak zwane Zielone Świątki. Warto też pamiętać, że niedziela ta kończy okres Wielkanocy i że to ostatni moment, aby zadośćuczynić przykazaniu kościelnemu nakazującemu spowiedź i Komunię św.
  7. W nowym numerze „Gościa Niedzielnego” przeczytamy m. in. o wniebowstąpieniu Jezusa Chrystusa, o dzieciach, które żyją, choć nie dawano im na to szans.
  8. Na stoliku z gazetami jest nowy numer Niedzieli z bogatym serwisem informacyjnym o życiu Kościoła Powszechnego. Niedziela ma nam pomóż pogłębić wiarę. Dzisiejszy numer jest bezpłatny. Jest też dla dzieci „Mojego Pisma Tęcza”.
  9. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii Marcie Szczypta, Annie i Andrzejowi Skowron z Woli Żelichowskiej.