1. Miesiąc czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  2. W środę o godz. 17.30 różaniec, Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej.
  3. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała o godz. 18.00. poświęcenie ziół, wianków kwiatów i bł. dzieci. Proszę rodziców, aby przyprowadzić wszystkie dzieci na to spotkanie z Panem Jezusem.
  4. W tym tygodniu, w piątek, przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a jednocześnie ustanowiony z inicjatywy św. Jana Pawła II Światowy dzień modlitw o uświęcenie kapłanów. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja wokół kościoła. Zapraszam wszystkie dzieci do sypania i dzwonienia. Z racji uroczystości w piątek nie będzie obowiązywał post od potraw mięsnych.
  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi Panny.
  6. Za tydzień zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  7. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego w którym przeczytamy m.in. o tajemnicy Serca Jezusa, Wincenty Witos – gospodarz na trudne czasy. „Promyczek Dobra” dla dzieci z ciekawą niespodzianką..
  8. Bóg zapłać mieszkańcom Kars, Okręgu, Woli Gręboszowskiej, Zawierzbia za przygotowanie pięknych ołtarzy na Boże Ciało. Pocztą sztandarowym, braciom strażakom i wszystkim niosącym feretrony, dzieciom, panom organiście i kościelnemu. Bóg zapłać Pani Janinie Magiera za przybranie feretronów.
  9. Wczoraj ks. Prałat Ryszard Banach poświęcił pamiątkową tablicę poświęconą śp. Gabrielowi Dubielowi przy ul. Kościuszki 33 w Tarnowie, gdzie mieszkał Gabriel Dubiel przez większą część dorosłego życia. Urodził się on w Okręgu 24 marca 1880 r. – zmarł 30 marca 1942 r. w Auschwitz.