1. Minęła połowa czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  2. W środę o godz. 17.30 różaniec, Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Spowiedź św. przed zakończeniem roku szkolnego od godz. 16.30. Gorąco zachęcam do licznego udziału dzieci i młodzież, aby Matce Bożej polecić swój czas wakacji.
  3. W piątek – zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Młodzież i dzieci szkolne i przedszkolne oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców, a także pracowników administracji szkoły i przedszkola, zapraszam na Mszę Świętą dziękczynną, która zostanie odprawiona w piątek o godz. 8.00.
  4. W piątek o godz. 19.30 spotkanie Parafialnej Rady Synodalnej na plebanii.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość – Narodzenie św. Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Jezusowi Chrystusowi.
  6. Za tydzień składka na tacę będzie przeznaczona na potrzeby parafii.
  7. W przyszłą niedzielę odpust w Niedomicach, Borusowej i uroczysta Msza św. Jubileuszowa 120 – lecia Fundacji Figury Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bieniaszowicach o godz. 12.00.
  8. Zachęcam do czytania Gościa Niedzielnego w którym przeczytamy m.in. o miejscu, które warto odwiedzić, aby nacieszyć oko i ducha, ważny przykład, w jaki sposób głosiciele Jezusa mogą nas zabrać w fascynującą podróż po świecie wiary. Jest też nowy „Mały Gość Niedzielny” w którym jest mundialowy hit – kolorowy terminarz mistrzostw świata, propozycje miejsc, które warto odwiedzić w czasie wakacji.
  9. Bóg zapłać Helenie i Ryszardowi Bugajskim za ofiarę na Kościół.