1. Dziś w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. O godz. 12.00 dzieci klasy II po raz pierwszy przystąpią do Stołu Pańskiego. Polecajmy je w modlitwie Bogu, by w ciągu swojego życia często przyjmowały Eucharystię. Msze św. w tzw. Białym Tygodniu dla dzieci klas II celebrowane będą o godz. 18.00, z wyjątkiem środy. W środę Msza św. i nabożeństwo majowe o godz. 17.00.
 2. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  w czwartek – Święto Św. Macieja Apostoła
  w sobotę – święto Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.
 3. W piątek od godz. 17.00 spowiedź przed rocznicą I komunii św., a po nabożeństwie majowym próba przed rocznicą I Komunii św.
 4. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie DSM.
 5. Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Ukrainę w dniach od 4-06.07.2009. Zapisy do 15 maja.
 6. Przypominam o trwającym konkursie literackim i plastycznym z okazji Dnia Mamy. Prace proszę składać do końca tygodnia.
 7. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 przeżywać będziemy I rocznicę komunii św.
 8. W najnowszym „Gościu Niedzielnym” przeczytamy m. in. komentarz włoskiego watykanisty o znaczeniu papieskiej pielgrzymki do Ziemi Świętej, o najstarszym obliczu Matki Najświętszej. Do „Małego Gościa” dołączony jest pierwszy polski komiks o Janie Pawle II.
 9. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności:
  + Zofia Meres               l. 95  z Kars 
  pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00
  Dobry Jezu a nasz Panie…

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­