1. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: 
 2. - w poniedziałek  - wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej,
  - w środę - św. Jana z Dukli,
  - w sobotę -św. Benedykta, Patrona Europy,
 3. W środę o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam do licznego udziału dzieci , młodzież i wszystkich czcicieli Naszej Matki. Czas wakacji wykorzystajmy, aby częściej uczestniczyć w środowej nowennie.
 4. W piątek gościć będziemy pielgrzymów pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Dwie grupy będą o godz. 8.00 na śniadaniu pod kościołem i 3 grupy w Ujściu Jezuickim o godz. 12.00 na obiedzie. Bóg zapłać Wam za złożone pieniądze na przygotowanie posiłków dla pielgrzymów i za wszelką pomoc.
 5. Zbliża się odpust ku czci św. Anny, który będzie 26 lipca. 25 lipca w sobotę będzie Msza św. na cmentarzu o godz. 18.00 dlatego gorąco proszę o posprzątanie cmentarza.
 6. W najnowszym Gościu przeczytamy m.in. o hiszpańskim miasteczku Barbastro, z którego pochodzi 57 świętych, o tym czy ściąganie muzyki z Internetu jest grzechem, o tym, czy ma sens zabierać dzieci na piesze pielgrzymki.
 7. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby parafii Zofii i Wiesławowi Deszcz, rodzinie Celinie i Józefowi Grabiec z córkami z USA.
 8. Wszystkim naszym parafianom i licznym gościom, życzę miłego odpoczynku i wielu łask Bożych. Szczęść Wam Boże.
 9. W USA zmarła Stefania Woźniak z domu Światłowska pochodząca z Woli Żelichowskiej. Pogrzeb w najbliższym czasie.
Dobry Jezu a nasz Panie…

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­