1. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  - w poniedziałek - wspomnienie Bł. Czesława,
  - w środę - Świętej Marii Magdaleny,
  - w czwartek  - Świętej Brygidy,
  - w piątek - Świętej Kingi,
  - w sobotę - Świętych Jakuba Apostoła i Krzysztofa,
 2. W środę Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do modlitwy przed naszym odpustem parafialnym. Po Nowennie spotkanie Ministrantów i lektorów obowiązkowe.
 3. W piątek od godz. 16.30 spowiedź przed odpustem. Serdecznie zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty, będzie 4 księży, aby jak najlepiej przeżyć nasz wielki odpust parafialny. Po Mszy św. spotkanie DSM i poświęcenie pojazdów.
 4. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. na cmentarzu przy grobie ks. Halaka i procesja różańcowa po cmentarzu. Przygotujmy nasz cmentarz, aby wyglądał jak najpiękniej. Proszę wyrzucać plastiki i szkło do kontenera, a suchą trawę czy chwasty proszę na końcu cmentarza złożyć.
 5. Suma odpustowa w przyszłą niedziele o godz. 11.00. Zaproście Wasze rodziny, abyśmy wspólnie oddali cześć św. Annie. Proszę, aby dzieci I komunijne przyszły w strojach komunijnych, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopcy do dzwonienia, dzieci i młodzież do niesienia feretronów tak jak w czasie rezurekcji, strażaków.
 6. Proszę w sobotę od godz. 8.00 o posprzątanie kościoła na odpust mieszkańców Gręboszowa – od Ujścia Jezuickiego od Państwa Szablów do kościoła.
 7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie: „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m.in. raport o stanie wiary nad Wisła jest też dołączony darmowy dodatek z tekstem najnowszej encykliki papieża Benedykta XVI „caritas in veritate”.
 8. Z naszej wspólnoty odeszli do wieczności:
  + Stefania Pytlarz           z Lubiczka
  + Bolesław Lizak            z Biskupic
  Polećmy ich miłosierdziu Bożemu:
Dobry Jezu a nasz Panie…

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­