1. Dziękuję wszystkim za piękny i tak liczny udział w naszym odpuście parafialnym. Niech Św. Anna nasza patronka opiekunka rodzin wyprasza nam potrzebne łaski za życia i po śmierci. Bóg zapłać ks. Zygmuntowi Tokarzowi saletynowi za przewodzenie dzisiejszemu naszemu odpustowi, piękne słowo Boże przygotowujące nas do misji parafialnych, które będziemy przeżywać w ostatnim tygodniu października tego roku.
 2. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  - w środę - wspomnienie św. Marty,
  - w   piątek - wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana,
  - w   sobotę - wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego.
 3. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca sierpnia. O godz. 17.30 różaniec, a później Msza św. Wszystkich serdecznie zapraszam.
 4. Sierpień jest miesiącem szczególnej trzeźwości narodowej. Niech będzie takim miesiącem również w naszej parafii.
 5. W środę o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zachęcam do licznego udziału. Będziemy modlić się o trzeźwość w naszej parafii w miesiącu sierpniu.
 6. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy religijnej: „Gościa Niedzielnego” w którym przeczytamy m.in. raport o stanie wiary w Polsce oraz reportaż z planu kolejnych odcinków popularnego serialu „Ojciec Mateusz”. W środku znajdziemy zawieszkę do samochodu z modlitwą i wizerunkiem św. Krzysztofa

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­