1. W liturgii tygodnia obchodzić będziemy:
  • w poniedziałek wspomnienie  św. Jacka
  • w czwartek - wspomnienie  św. Bernarda, opata i doktora Kościoła,
  • w piątek - wspomnienie  św. Piusa X, papieża,
  • w sobotę - wspomnienie  NMP Królowej.

2. W środę o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Jutro rozpoczyna się Tarnowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. My przyjdźmy z dziećmi  na nowennę, aby modlić się za pielgrzymów i duchowo pielgrzymować na Jasną Górę.

3. Piątek o godz. 18. 00 Msza św. i koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie DSM obowiązkowe.

5. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.

6. Bóg zapłać DSM i chórkowi za piękny śpiew pieśni maryjnych przed sumą odpustową, służbie liturgicznej, bracią strażakom za piękny udział i pomoc w procesji, panu organiście i kościelnemu wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia naszego odpustu parafialnego z serca dziękuję.

7. Zachęcam do czytania Goście Niedzielnego w którym możemy przeczytaćm. in. w jaki sposób Maryja została wzięta do nieba, o pielgrzymowaniu w czasach wygody, o pani Jadwidze z telefonem. Zachęcam do nabycia.

8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
+ Stanisław Sobota - l.51   z Kars - pogrzeb dziś o godz. 13.00
+ Józef Łoboda - l.54   z Zawierzbia - pogrzeb we wtorek o godz. 14.00.

Plećmy ich miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie…

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­