1. Dziś w naszej Diecezji przeżywamy Niedzielę Biblijną. Zachęcam wszystkich do częstego prywatnego oraz w gronie rodzinnym czytania Pisma św.
 2. W liturgii tego tygodnia wspominamy:
  we wtorek - wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy,
  w środę - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny,
  w czwartek - wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy,
  w piątek - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana;
  w sobotę - wspomnienie Ofiarowania NMP;
 3. We wtorek przypada 78 rocznica śmierci księdza proboszcza Piotra Halaka.
 4. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam wszystkich czcicieli Matki Bożej do wspólnej modlitwy. Po nowennie spotkanie ministrantów i lektorów
 5. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie DSM.
 6. Zachęcam do zakupienia i czytania: „Gościa Niedzielnego” możemy w nim przeczytać m. in. o kołach ratunkowych, czy pierwsze piątki i soboty dają gwarancję nieba? „Urodziłam dziecko gwałciciela”: poruszająca historia trudnej miłości.
 7. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii. Kiedy rok temu zakładaliśmy osuszanie wewnętrzne zawilgocenie muru w niektórych miejscach dochodziło do 45 %. Po roku zawilgocenie sięga do 8 %. W tym tygodniu te urządzenia zostaną wymienione na nowsze i lepsze. Założymy je również w domu św. Anny.
 8. Małymi krokami zbliżamy się do końca obecnego roku liturgicznego. Przyszła niedziela to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­