1. Dziękuję wszystkim za piękny i tak liczny udział w naszym odpuście parafialnym. Niech Św. Anna nasza patronka, opiekunka rodzin wyprasza nam potrzebne łaski za życia i po śmierci. Bóg zapłać ks. mgr Paweł Gołąb z Otfinowa za przewodniczenie dzisiejszemu naszemu odpustowi, piękne słowo Boże.
 2. Dziękuję wszystkim sprzątającym parafianom kościół, dekorującym pięknie naszą świątynię, braciom strażakom, dzieciom i młodzieży, sprzątającym cmentarz.
 3. Jutro, w poniedziałek, 25 lipca, obchodzimy święto świętego Jakuba Apostoła i świętego Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach.
 4. W tym tygodniu patronujĄ nam:
  26 VII – św. św. Joachim i Anna, rodzice Najświętszej Marii Panny;
  29 VII – św. Marta, siostra Łazarza i Marii.
 5. W środę o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zachęcam do licznego udziału. Będziemy modlić się o trzeźwość w naszej parafii w miesiącu sierpniu. 
 6. Zachęcam do czytania i nabywania prasy religijnej: „Gościa Niedzielnego” w którym m.in. płyta CD z utworem „Cztery pory roku” Vivaldiego. Ten utwór znają wszyscy, ale mało kto wie, że Vivaldi był katolickim księdzem. Jego biografia do dziś kryje w sobie wiele tajemnic – o tym także w dzisiejszym „Gościu Niedzielnym”. Jest też „Żyjmy Ewangelią”. 
 7. Bóg zapłać Bronisławie i Wojciechowi Wytrwał za ofiarę na potrzeby kościoła, rodzinie z USA, pewnej pani na kwiaty do kościoła.
 8. Wszystkim solenizantkom i solenizantom tego tygodnia życzę wielu łask Bożych i zapraszam do wspólnej modlitwy do kościoła.

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­