1. W środę o godz. 17.30 różaniec, a o godz. 18.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej.
  2. W czwartek, 1 sierpnia, mija 69. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Poległym za wolność Ojczyzny winni jesteśmy przynajmniej naszą modlitewną pamięć. Msza św. o godz. 18.00.
  3. W piątek 2 sierpnia ci, którzy nawiedzą swój kościół parafialny, przystąpią do Komunii Świętej i pomodlą się w intencjach wyznaczonych przez papieża, mogą otrzymać tak zwany odpust Porcjunkuli, wyproszony przez świętego Franciszka z Asyżu.
  4. Sierpień tradycyjnie przeżywany jest jako miesiąc trzeźwości. Przez wyrzeczenie się picia napojów alkoholowych chcemy przeprosić Boga za ogromne cierpienia, jakie niesie naszej Ojczyźnie nieuporządkowanie w tym względzie, a także chcemy ćwiczyć naszą wolę, by była coraz silniejsza i bardziej konsekwentna.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek spowiedź w naszym kościele w środę od godz. 16.30 i w piątek rano od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.30. Wszystkich serdecznie zapraszam.
  6. W pierwszy piątek rano od godz. 8.00 udam się do chorych z posługą kapłańską, a od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja Pana Jezusa. W tym miesiącu proszę o adorację mieszkańców Gręboszowa.
  7. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca sierpnia. O godz. 17.30 różaniec, a później Msza św. Wszystkich serdecznie zapraszam.
  8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” w którym możemy przeczytać m.in. o kaplicy Bożego Miłosierdzia oraz budowie Centrum Miłosierdzia w Korei Południowej, -praktyczny dodatek - prosta instrukcja jak udzielać pierwszej pomocy.
  10. Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na moją prośbę i przyszli z pomocą do pracy na cmentarzu. Wszystkim, którzy chętnie pomagają przy pracach związanych kościołem, cmentarzem, parafią.

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­