1. Przeżywamy dziś 25. niedzielę w ciągu roku, która jest zarazem w naszej ojczyźnie  obchodzona jako Dzień Środków Społecznego Przekazu. Każdego roku Ojciec Święty kieruje na ten dzień swoje orędzie, wskazując w nim na jakiś szczególny element społecznej komunikacji.
 2. Niech ten dzień będzie dla nas nie tylko okazją do modlitwy za środki społecznego przekazu, takich jak prasa, radio, telewizja, Internet itp. Podejmijmy także w naszych rodzinach refleksję na temat, jak korzystamy z tych środków, jakie możliwości posiadają, ale też jakie niosą zagrożenia i jak możemy się przed nimi ustrzec.
 3. W środę o godz. 17.30 różaniec, Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Zapraszam dzieci, młodzież i wszystkich czcicieli Matki Bożej do licznego udziału. W tę środę zapraszam szczególnie wszystkich studentów naszej parafii na wspólną modlitwę do MB przed rozpoczęciem studiów.
 4. Spotkanie DSM i wszystkich dziewczynek chętnych do śpiewania w piątek o godz. 18.30.
 5. Spotkanie ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 15.00.
 6. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby parafii.
 7. Zachęcamy do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Będziemy mogli przeczytać o wizycie papieża Franciszka w Albanii – kraju męczenników, staramy się żyć po Bożemu – kim jest ta wiejska rodzina.
 8. Wydział Duszpasterstwa Trzeźwości i Uzależnień przy Kurii Diecezjalnej w Tarnowie wraz z Diecezjalnym Apostolatem zaprasza do Szczepanowa na doroczną pielgrzymkę w intencji trzeźwości w dniu 28 września 2014 r.
 9. Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby parafii parafianinowi z Biskupic..
 10. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia obrazy Jezusa Miłosiernego i dekoracja na peregrynacje.
 11. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: 
   + Władysław Dąbroś l. 85 z Ujścia Jezuickiego 
   + Zdzisław Kowal l. 58 z Ujścia Jezuickiego pogrzeb dziś o godz. 13.00. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu a nasz Panie ...

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­