1. Przeżywana dziś w Kościele niedziela Chrztu Pańskiego kieruje naszą uwagę na Chrystusa rozpoczynającego publiczną działalność i dzieło zbawienia, w które zostaliśmy włączeni przez sakrament chrztu. Niech więc to święto będzie okazją do wspomnienia naszego chrztu świętego i wynikających z niego konsekwencji.
  2. W środę o godz. 17.00 Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. O godz. 16.30 różaniec, który poprowadzi młodzież II klasy gimnazjum. Młodzież i rodziców klasy II gimnazjum zapraszam na katechezę parafialną.
  3. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” znajdziemy m.in.: o żołnierzu Pana Boga, o konkurencji Pana Boga, o rocznej podróży poślubnej.
  4. Bóg zapłać pewnej rodzinie za ofiarę na potrzeby parafii. Bardzo dziękuję kolędnikom misyjnym naszej parafii. Dziękuję Wam wszystkim za życzliwe przyjęcie i ofiarę 3 000 zł. na potrzeby misji.
  5. Trwa wizyta duszpasterska zwana „kolędą”. Niech ona będzie okazją do wspólnej modlitwy, wzajemnego poznania się, zbliżenia i rozmowy o problemach nie tylko konkretnej rodziny, ale także o sprawach naszej parafialnej wspólnoty. Kapłan przynosi w nasz dom Boże błogosławieństwo. Skorzystajmy z tego wyjątkowego daru!

 Porządek kolędy: 

poniedziałek - od godz. 12.00 Biskupice od P. Kowalów,
wtorek - od godz. 13.00 Gręboszów od Małej Woli do P. Smoła.
środa - od godz. 13.30 Gręboszów od P. Cabajów do P. Brożków.
czwartek - od godz. 12.00 Okręg od Bieniaszowic,
piątek - od godz. 12.00 Gręboszów od Lubiczka i uliczka i do kościoła,
sobota - od godz. 8.00 Gręboszów od Ujścia Jezuickiego.

 

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­