1. W dzisiejszą niedzielę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Wydarzenie to było umocnieniem wiary Apostołów przed męką Pana Jezusa. Jest ono również zaproszeniem do prowadzenia intensywnego życia wewnętrznego, poznawania Pana Boga na drodze sakramentów i modlitwy. 
  2. W środę o godz. 17.30 różaniec, a później Msza św. i nowenna do MB Gręboszowskiej. Po nowennie spotkanie DSM i lektorów. 
  3. W piątek od. godz. 8.00 sprzątanie kościoła przed odpustem. Proszę mieszkańców Gręboszowa od P. Gaweł do P. Smoła i od P. Cabaj do P. Brożek. Po Mszy św. wieczornej spotkanie ministrantów i lektorów obowiązkowe. 
  4. W piątek od godz. 16.30 spowiedź przed odpustem. 
  5. Zachęcam do czytania Goście Niedzielnego w którym możemy przeczytać in. o nauczaniu papieża, o utracie wielkiego majątku, o podziałach. 
  6. 25 sierpnia o godz. 7.00 z pod kościoła z naszej parafii można wyjechać na pielgrzymkę do Częstochowy i uczestniczyć w wejściu tarnowskiej pieszej pielgrzymki. Zapisy w sklepie u P. Michała Misiaszka. Szczegóły wyjazdu pod numerem telefonu 608 521 354. 
  7. Zbliża się odpust na Wniebowzięcie NMP i Jubileusz 50 - lecia święceń kapłańskich ks. Prałata Ryszarda Banacha i podziękowanie za tegoroczne zbiory. 
  8. Przyszła niedziela będzie drugą niedzielą sierpnia. Jak co roku w tę drugą sierpniową niedzielę złożymy do puszek ofiary na KUL i szkoły katolickie. 
  9. Bóg zapłać za ofiarę na potrzeby kościoła Annie Skalak i Michałowi Błaż.

Konto parafii

BANK SPÓŁDZIELCZY Dąbrowa Tarnowska ODDZIAŁ GRĘBOSZÓW
NR 96 9462 1013 2004 4000 0866 0001

­